Укр Рус

Про поховання та похоронну справу
Стаття 9. Ритуальні служби Ст. 9 ЗУ Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IV
Ритуальні служби - спеціалізовані комунальні підприємства, що створюються органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом, з метою здійснення організації поховання померлих і надання ритуальних послуг, передбачених необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, передбаченим пунктом 2 частини другої статті 8 цього Закону.

Ритуальні служби можуть також надавати ритуальні послуги, не передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг та реалізації предметів ритуальної належності, виготовляти предмети ритуальної належності. Тарифи щодо оплати таких послуг та предметів ритуальної належності встановлюються в межах, визначених законодавством, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради.


Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...33 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IV 

Рекомендовані сторінки

Про поховання та похоронну справу Про поховання та похоронну справу Стаття 12. Надання ритуальних послуг  Про поховання та похоронну справу Стаття 8. Організація діяльності в галузі поховання  Про поховання та похоронну справу Стаття 10. Надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності Додати коментар до ст.9 ЗУ Про поховання та похоронну справу від 10.07.2003 № 1102-IV