Укр Рус

Про позашкільну освіту
Стаття 23. Трудові відносини в системі позашкільної освіти Ст. 23 ЗУ Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-IIIТрудові відносини в системі позашкільної освіти регулюються законодавством України про працю, Законом України "Про освіту", цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Призначення на посаду та звільнення з посади керівника державного та комунального позашкільного навчального закладу здійснює відповідно центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти, інші центральні органи виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади, місцеві органи виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади. Призначення на посаду та звільнення з посади заступників керівника державного і комунального позашкільного навчального закладу здійснює відповідно центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти, інші центральні органи виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади, та місцеві органи виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають позашкільні навчальні заклади, за поданням керівника позашкільного навчального закладу. Призначення на посаду та звільнення з посади педагогічних та інших працівників державного та комунального позашкільного навчального закладу здійснює керівник позашкільного навчального закладу.

Призначення на посаду та звільнення з посади керівника приватного позашкільного навчального закладу здійснює засновник (власник) за погодженням із відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади. Призначення на посаду та звільнення з посади заступників керівника приватного позашкільного навчального закладу здійснює засновник (власник) за погодженням із відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади за поданням керівника даного закладу. Призначення на посаду та звільнення з посади педагогічних та інших працівників приватного позашкільного навчального закладу здійснює його керівник.

Стаття 1 ...21 22 23 24 25 ...30 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-III 

Рекомендовані сторінки

Про позашкільну освіту Стаття 24. Підготовка та підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільного навчального закладу  Про позашкільну освіту Стаття 25. Атестація педагогічних працівників позашкільного навчального закладу Додати коментар до ст.23 ЗУ Про позашкільну освіту від 22.06.2000 № 1841-III