Укр Рус

Про Регламент Верховної Ради України
Стаття 22. Затвердження проекту порядку денного сесії Верховної РадиСт. 22 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI1. Схвалений Погоджувальною радою проект порядку денного сесії Верховної Ради разом з переліком нерозглянутих і невідкликаних законопроектів на попередній сесії Верховної Ради, а також тих законопроектів, які комітети за висновками їх попереднього розгляду пропонують не включати до проекту порядку денного сесії Верховної Ради, вноситься Головою Верховної Ради України на затвердження Верховною Радою. Пропозиції щодо будь-якого питання проекту порядку денного сесії Верховної Ради обговорюються за скороченою процедурою, якщо інше не встановлено цим Регламентом.

2. Пропозиція до проекту порядку денного сесії Верховної Ради, яка за результатами голосування Верховної Ради не отримала необхідної кількості голосів народних депутатів, зазначеної у частині третій цієї статті, вважається відхиленою.

3. Проект постанови Верховної Ради про затвердження порядку денного сесії Верховної Ради приймається в цілому більшістю голосів народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

Стаття 1 ...20 21 22 23 24 ...240 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Регламент Верховної Ради України від 10.02.2010 № 1861-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Регламент Верховної Ради України Стаття 24. Розклад пленарних засідань сесії Верховної Ради Про Регламент Верховної Ради України Стаття 23. Внесення змін до порядку денного сесії Верховної РадиДодати коментар до ст.22 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI