Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва
Стаття 14. Застава товару, прийнятого на зберігання за подвійним складським свідоцтвомСт. 14 ЗУ Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва від 23.12.2004 № 2286-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 19.01.2018


Товар, прийнятий на зберігання за подвійним складським свідоцтвом, може бути предметом застави протягом строку його зберігання.

Оцінка товару, який є предметом застави, здійснюється відповідно до закону.

Застава товару, прийнятого на зберігання за подвійним складським свідоцтвом, виникає після відокремлення і передачі заставної частини складського свідоцтва (заставного свідоцтва) від заставодавця заставодержателю з моменту укладення відповідного договору застави.

При оформленні застави заставодавець надає заставодержателю виписку з реєстру складських свідоцтв про те, що подвійне складське свідоцтво є дійсним і не втрачалося. Строк дії виписки з реєстру складських свідоцтв становить три календарних дні, упродовж яких сертифікований склад припиняє операції щодо зазначених у ній товарів та сертифікатів.

Заставодержатель повинен протягом трьох робочих днів письмово проінформувати сертифікований склад, який видав подвійне складське свідоцтво, про прийняття товару в заставу. Протягом строку застави товару відновлення прав за втраченим подвійним складським свідоцтвом, передбачене статтею 24 цього Закону, заборонено.

Строк застави не може перевищувати строк зберігання товару.


Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...29

Перейти до статті