Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 4 ЗУ Про створення ВЕЗ Крим та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупован від 12.08.2014 № 1636-VII


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про створення вільної економічної зони Крим та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України Стаття 4. Створення вільної економічної зони "Крим" та Керуючої компанії вільної економічної зони "Крим"

4.1. ВЕЗ "Крим"  створюється згідно з цим Законом (ipso jure) без погодження з відповідними органами місцевого самоврядування або місцевими органами виконавчої влади.

4.2. Органом господарського розвитку та управління ВЕЗ "Крим" є Керуюча компанія ВЕЗ "Крим" (далі - Керуюча компанія), яка є юридичною особою і перебуває у державній власності.

4.3. Протягом строку дії ВЕЗ "Крим" Керуюча компанія не може бути корпоратизована або приватизована.

4.4. Функції та повноваження Керуючої компанії, а також порядок контролю за її діяльністю визначаються Кабінетом Міністрів України.

Кабінет Міністрів України може відмовитися від утворення Керуючої компанії або делегувати її функції та повноваження визначеному ним центральному органу виконавчої влади України або державному підприємству (далі - уповноваженому органу з питань Криму).
Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті