Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Про туризм
Стаття 21. Договір на екскурсійне обслуговуванняСт. 21 ЗУ Про туризм вiд 15.09.1995 № 324/95-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 19.01.2018

За договором на екскурсійне обслуговування одна сторона за встановлену договором плату зобов'язується надати за замовленням іншої сторони обслуговування, істотною частиною якого є послуги екскурсовода загальною тривалістю не більше 24 годин, які не включають у себе послуги з розміщенням.

Договір на екскурсійне обслуговування укладається за правилами, визначеними цивільним законодавством, у тому числі шляхом видачі ваучера.

Загальні положення про договір на надання послуг застосовуються до договору на екскурсійне обслуговування, якщо інше не передбачено законом та не суперечить суті зобов'язання.

Особа, яка надає екскурсійні послуги, зобов'язана до укладення договору на екскурсійне обслуговування надати екскурсанту необхідну і достовірну інформацію щодо екскурсійного обслуговування, його видів і особливостей, кваліфікації екскурсовода, про порядок і строки оплати екскурсійних послуг, а також надати екскурсанту на його прохання іншу інформацію з питань екскурсійного обслуговування.

Відповідальність сторін за невиконання, неналежне виконання зобов'язань відповідно до договору на екскурсійне обслуговування, порядок припинення договору на екскурсійне обслуговування визначаються відповідно до цивільного законодавства та законодавства з питань захисту прав споживачів.

Стаття 1 ...19‑1 20 21 22 23 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті