Укр Рус
< Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей

Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей
Стаття 1. Право постраждалих та членів їх сімей на державну допомогуСт. 1 ЗУ Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та від 21.02.2014 № 745-VIIПостраждалі учасники масових акцій громадського протесту в Україні, що розпочалися 21 листопада 2013 року, члени сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту в Україні, що розпочалися 21 листопада 2013 року, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом.

Порядок призначення і виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей і перелік документів, необхідних для призначення допомоги за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Роботу щодо призначення та виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей організовує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

Стаття 1 2 3 ...5 

Перейти до статті