Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 39. Призначення однієї пенсії у зв'язку з втратою годувальника на всіх членів сім'ї. Виділення частки пенсіїСт. 39 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. На всіх членів сім'ї, які мають право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, призначається одна спільна пенсія.

2. На вимогу члена сім'ї із загальної суми пенсії виділяється його частка, яка виплачується окремо.

Виділення частки пенсії провадиться з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла заява про виділення частки пенсії.

Стаття 1 ...37 38 39 40 41 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 41. Виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 38. Період, на який призначається пенсія у зв'язку з втратою годувальника. Зміна розміру пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 37. Розмір пенсії у зв'язку з втратою годувальника Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 36. Умови призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальникаДодати коментар до ст.39 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV