Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 39. Призначення однієї пенсії у зв'язку з втратою годувальника на всіх членів сім'ї. Виділення частки пенсіїСт. 39 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. На всіх членів сім'ї, які мають право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, призначається одна спільна пенсія.

2. На вимогу члена сім'ї із загальної суми пенсії виділяється його частка, яка виплачується окремо.

Виділення частки пенсії провадиться з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла заява про виділення частки пенсії.

Стаття 1 ...37 38 39 40 41 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 72. Джерела формування коштів Пенсійного фонду Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 37. Розмір пенсії у зв'язку з втратою годувальника Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 71. Бюджет Пенсійного фонду Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 41. Виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії