Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 46. Виплата пенсії за минулий часСт. 46 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.

2. Нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

Компенсація втрати частини пенсії у зв'язку з порушенням строків її виплати пенсіонерам здійснюється згідно із законом.

Стаття 1 ...44 45 46 47 48 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 47. Виплата пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 48. Виплата пенсії особам, які перебувають на повному державному утриманні Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 45. Строки призначення (перерахунку) та виплати пенсіїДодати коментар до ст.46 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV