Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 8 ЗУ Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах від 05.07.1994 № 80/94-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 10.11.2018


Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах
Стаття 8. Умови обробки інформації в системі 

Умови обробки інформації в системі визначаються власником системи відповідно до договору з володільцем інформації, якщо інше не передбачено законодавством.

Державні інформаційні ресурси або інформація з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом, повинні оброблятися в системі із застосуванням комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю. Підтвердження відповідності здійснюється за результатами державної експертизи в порядку, встановленому законодавством. { Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1170-VII від 27.03.2014 }
  Для створення комплексної системи захисту державних інформаційних ресурсів або інформації з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом, використовуються засоби захисту інформації, які мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері технічного та/або криптографічного захисту інформації. Підтвердження відповідності та проведення державної експертизи цих засобів здійснюються в порядку, встановленому законодавством.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...13

Перейти до статті