Укр Рус
< Про залізничний транспорт

Про залізничний транспорт
Стаття 15. Трудові відносини працівників залізничного транспортуСт. 15 ЗУ Про залізничний транспорт від 04.07.1996 № 273/96-ВР
Трудові відносини працівників залізничного транспорту загального користування регулюються на підставі Кодексу законів про працю України, Положення "Про дисципліну працівників залізничного транспорту України", іншими актами законодавства України про працю.

Особливості умов праці, соціально-побутового і житлового забезпечення, режиму робочого часу та часу відпочинку окремих категорій працівників залізничного транспорту загального користування, робота яких безпосередньо пов'язана з рухом поїздів, встановлюються АТ "Укрзалізниця" згідно з чинним законодавством України за погодженням з галузевими профспілками.

Працівники залізничного транспорту загального користування, які здійснюють обслуговування пасажирів, працевлаштовуються за контрактною формою трудового договору. Перелік категорій працівників залізничного транспорту, які працевлаштовуються за контрактною формою трудового договору, затверджується Кабінетом Міністрів України.
{ Частина третя статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4443-VI від 23.02.2012 }

Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів проводиться підприємствами залізничного транспорту в розмірі чотирьох відсотків від числа працівників, зайнятих на підсобно-допоміжних роботах.
{ Частина четверта статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4443-VI від 23.02.2012 }


Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...27 

Перейти до статті