Укр Рус
< Про засади функціонування ринку природного газу

Про засади функціонування ринку природного газу
Стаття 15. Зберігання (закачування, відбір) природного газу Ст. 15 ЗУ Про засади функціонування ринку природного газу від 08.07.2010 № 2467-VI


Втратив чинність

1. Зберігання (закачування, відбір) природного газу здійснюється відповідно до договору, за яким газозберігаюче підприємство зобов'язується зберігати у сховищах природний газ, переданий йому власником такого газу або іншою особою, яка має право на передачу газу для зберігання, і повернути його особі, яка має право на отримання зазначеного газу, у схоронності та у строк, зазначений у договорі, а особа, яка передала газ на зберігання, зобов'язується оплатити вартість послуги із зберігання газу в розмірі та порядку, визначених у договорі.

2. Обов'язкові умови для газозберігаючих підприємств та споживачів послуг, що надаються такими підприємствами, встановлюються в типовому договорі про зберігання природного газу.

3. До укладення договору про зберігання природного газу власник природного газу має право на одержання інформації про наявність у газозберігаючого підприємства потужностей для зберігання газу, ціни та порядок оплати послуг із зберігання природного газу.

4. Газозберігаюче підприємство забезпечує:

1) рівні права доступу до потужностей для зберігання природного газу всім суб'єктам ринку природного газу;

2) дотримання вимог щодо зберігання природного газу, встановлених нормативно-правовими актами та нормативними документами, зокрема, виконання зобов'язань щодо обсягів та строків закачування, зберігання та відбору природного газу, створення та використання його страхового запасу в повному обсязі відповідно до укладених договорів.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...24 

Перейти до статті