Укр Рус

Про Збройні Сили України
Стаття 8. Керівництво Збройними Силами України Ст. 8 ЗУ Про ЗСУ від 06.12.1991 № 1934-XIIМіністр оборони України здійснює військово-політичне та адміністративне керівництво Збройними Силами України, а також інші повноваження, передбачені законодавством.

Військово-політичне керівництво Збройними Силами України - діяльність, спрямована на забезпечення реалізації політики держави у Збройних Силах України, політичних та стратегічних цілей у сфері оборони, принципів і напрямів розвитку Збройних Сил України.

Адміністративне керівництво Збройними Силами України - діяльність, спрямована на всебічне забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, їх функціонування та розвитку в межах виконання основних завдань державної політики у сфері оборони.

Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України здійснює безпосереднє військове керівництво Збройними Силами України.

Безпосереднє військове керівництво - діяльність, спрямована на здійснення заходів щодо розвитку Збройних Сил України, їх технічного оснащення, підготовки та всебічного забезпечення, визначення основ їх застосування, а також управління ними. { Стаття 8 в редакції Закону N 803-VI від 25.12.20

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...18 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Збройні Сили України від 06.12.1991 № 1934-XII 

Рекомендовані сторінки

Про Збройні Сили України Стаття 9. Повноваження Кабінету Міністрів України стосовно Збройних Сил України  Про Збройні Сили України Стаття 10. Повноваження Міністерства оборони України у сфері управління Збройними Силами України Додати коментар до ст.8 ЗУ Про ЗСУ від 06.12.1991 № 1934-XII