Укр Рус

Сімейний кодекс України
Стаття 72. Застосування позовної давності до вимог про поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжяСт. 72 СКУ від 10.01.2002 № 2947-III1. Позовна давність не застосовується до вимог про поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, якщо шлюб між ними не розірвано.

2. До вимоги про поділ майна, заявленої після розірвання шлюбу, застосовується позовна давність у три роки.

Позовна давність обчислюється від дня, коли один із співвласників дізнався або міг дізнатися про порушення свого права власності.

Стаття 1 ...70 71 72 73 74 ...287 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Сімейний кодекс України від 10.01.2002 № 2947-III 

Рекомендовані сторінки

Сімейний кодекс України Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя Сімейний кодекс України Стаття 74. Право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі Сімейний кодекс України Стаття 70. Розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя Сімейний кодекс України Стаття 71. Способи та порядок поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя Сімейний кодекс України Стаття 129. Спір про батьківство між чоловіком матері дитини та особою, яка вважає себе батьком дитини