Укр Рус

Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 135. Розгляд заяви про забезпечення доказівСт. 135 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV1. Заява про забезпечення доказів розглядається судом, який розглядає справу, а якщо позов ще не пред'явлено, - місцевим загальним судом, у межах територіальної підсудності якого можуть бути вчинені процесуальні дії щодо забезпечення доказів.

2. Заява про забезпечення доказів розглядається протягом п'яти днів з дня її надходження з повідомленням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Присутність цих осіб не є обов'язковою.

3. У разі обґрунтованої вимоги заявника, а також якщо не можна встановити, до кого може бути згодом пред'явлено позов, заява про забезпечення доказів розглядається судом невідкладно лише за участю заявника.

4. Питання про забезпечення доказів вирішується ухвалою. Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.

5. Якщо після вчинення процесуальних дій щодо забезпечення доказів позовну заяву подано до іншого суду, протоколи та інші матеріали щодо забезпечення доказів надсилаються до суду, який розглядає справу.

Стаття 1 ...133 134 135 136 137 ...419 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Цивільний процесуальний кодекс України від 18.03.2004 № 1618-IV 

Рекомендовані сторінки

Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 137. Витребування доказів Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 136. Заява про виклик свідка Цивільний процесуальний кодекс України Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 133. Забезпечення доказів Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 21. Недопустимість повторної участі судді в розгляді справи