Укр Рус
< Цивільний процесуальний кодекс України

Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 209. Порядок ухвалення рішень та постановлення ухвал, їх формаСт. 209 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV
1. Суди ухвалюють рішення іменем України негайно після закінчення судового розгляду.

 

2. Рішення суду ухвалюється, оформлюється і підписується в нарадчій кімнаті суддею, а в разі колегіального розгляду - суддями, які розглядали справу.

 

3. У виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення може бути відкладено на строк не більш як п'ять днів з дня закінчення розгляду справи, але вступну і резолютивну частини суд має проголосити в тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи. Рішення суду, що містить вступну та резолютивну частини, має бути підписане всім складом суду і приєднане до справи.

 

4. Ухвали суду, які оформлюються окремим процесуальним документом, постановляються в нарадчій кімнаті, інші ухвали суд може постановити, не виходячи до нарадчої кімнати.

 

5. Ухвали суду, постановлені окремим процесуальним документом, підписуються суддею (суддями) і приєднуються до справи. Ухвали, постановлені судом, не виходячи до нарадчої кімнати, заносяться до журналу судового засідання.

 

6. Ухвали, постановлені в судовому засіданні, оголошуються негайно після їх постановлення.

 

7. Виправлення в рішеннях і ухвалах повинні бути застережені перед підписом судді.

 

8. Усі судові рішення викладаються письмово у паперовій та електронній формах.

 

Судові рішення в електронній формі оформляються згідно з вимогами законодавства у сфері електронних документів та електронного документообігу, а також електронного цифрового підпису.


Стаття 1 ...207 208 209 210 211 ...Прикінцеві та перехідні положення 

Перейти до статті