Укр Рус

Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 50. СвідокСт. 50 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV1. Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи.

2. Свідок зобов'язаний з'явитися до суду у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини.

3. У разі неможливості прибуття за викликом суду свідок зобов'язаний завчасно повідомити про це суд.

4. Свідок має право давати показання рідною мовою або мовою, якою він володіє, користуватися письмовими записами, відмовитися від давання показань у випадках, встановлених законом, а також на компенсацію витрат, пов'язаних з викликом до суду.

5. За завідомо неправдиві показання або за відмову від давання показань з непередбачених законом підстав свідок несе кримінальну відповідальність, а за невиконання інших обов'язків - відповідальність, встановлену законом.

Стаття 1 ...48 49 50 51 52 ...419 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Цивільний процесуальний кодекс України від 18.03.2004 № 1618-IV 

Рекомендовані сторінки

Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 52. Особи, які мають право відмовитися від давання показань Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 51. Особи, які не підлягають допиту як свідки Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 136. Заява про виклик свідка Цивільний кодекс України Стаття 50. Право фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 49. Судовий розпорядник