Укр Рус

Водний кодекс України
Стаття 68. Особливості спеціального водокористування та користування водними об'єктами для потреб рибного і мисливського господарстваСт. 68 ВКУ від 06.06.1995 № 213/95-ВРНа водних об'єктах (їх частинах), які використовуються для промислового добування риби та іншого водного промислу або мають значення для відтворення їх запасів, права водокористувачів можуть бути обмежені в інтересах рибного господарства та водного промислу.

Перелік промислових ділянок рибогосподарських водних об'єктів (їх частин) визначається Кабінетом Міністрів України.

Водокористувачі, яким надано в користування рибогосподарські водні об'єкти (їх частини), зобов'язані здійснювати заходи, що забезпечують поліпшення екологічного стану водних об'єктів і умов відтворення рибних запасів, а також утримувати в належному санітарному стані прибережні захисні смуги в місцях вилову риби.

Проведення гідромеліоративних робіт у місцях, де перебувають водоплавні птахи, хутрові звірі, а також промисловий вилов риби в місцях, де розводяться бобри і хохулі, здійснюється за погодженням з державними органами рибного і мисливського господарства.

Інші питання користування водами для потреб рибного і мисливського господарства регулюються Законом України "Про тваринний світ" , іншими актами законодавства.

Стаття 1 ...66 67 68 69 70 ...112 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Водний кодекс України від 06.06.1995 № 213/95-ВР