Укр Рус

Земельний кодекс України
Стаття 20. Встановлення та зміна цільового призначення земельСт. 20 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III
1. Віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.

{ Частина перша статті 20 в редакції Закону N 3123-VI від 03.03.2011 }

2. Зміна цільового призначення земель провадиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про передачу цих земель у власність або надання у користування, вилучення (викуп) земель і затверджують проекти землеустрою або приймають рішення про створення об'єктів природоохоронного та історико-культурного призначення.

3. Зміна цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

4. Зміна цільового призначення земель, зайнятих лісами, провадиться з урахуванням висновків органів виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища та лісового господарства.

5. Види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою.

Земельні ділянки сільськогосподарського призначення використовуються їх власниками або користувачами виключно в межах вимог щодо користування землями певного виду використання, встановлених статтями 31, 33-37 цього Кодексу.

Земельні ділянки, що належать до земель оборони, використовуються виключно згідно із Законом України "Про використання земель оборони" .


Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...Перехідні положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III

Рекомендованные страницы

Об исполнительном производстве Статья 25. Принятии исполнительного документа к исполнению Постанова КМУ № 1553-2004-п від 17.11.2004 Про затвердження Положення про Державний фонд документації із землеустрою Земельний кодекс України Стаття 21. Наслідки порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель Земельний кодекс України Стаття 22. Визначення земель сільськогосподарського призначення та порядок їх використанняДодати коментар до ст.20 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III