Укр Рус

Земельний кодекс України
Стаття 24. Земельні ділянки державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організаційСт. 24 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III1. Державним і комунальним сільськогосподарським підприємствам, установам та організаціям надаються земельні ділянки із земель державної і комунальної власності у постійне користування для науково-дослідних, навчальних цілей та ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Державні і комунальні сільськогосподарські підприємства, установи і організації можуть орендувати земельні ділянки, що перебувають у власності громадян та юридичних осіб.

3. У разі ліквідації державного чи комунального підприємства, установи, організації землі, які перебувають у їх постійному користуванні, за рішенням відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування переводяться до земель запасу або надаються іншим громадянам та юридичним особам для використання за їх цільовим призначенням, а договори оренди земельних ділянок припиняються.

Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Перехідні положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III 

Рекомендовані сторінки

Земельний кодекс України Стаття 25. Приватизація земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій Земельний кодекс України Стаття 26. Використання земельних ділянок з меліоративними системами Про землеустрій Стаття 26. Замовники і розробники документації із землеустрою Земельний кодекс УкраїниДодати коментар до ст.24 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III