Укр Рус

Земельний кодекс України
Стаття 35. Земельні ділянки для садівництваСт. 35 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III1. Громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва.

2. Іноземні громадяни та особи без громадянства, а також юридичні особи, можуть мати земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва на умовах оренди.

{ Частина друга статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1702-VI від 05.11.2009 }

3. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

4. До земель загального користування садівницького товариства належать земельні ділянки, зайняті захисними смугами, дорогами, проїздами, будівлями і спорудами загального користування. Землі загального користування садівницького товариства безоплатно передаються йому у власність за клопотанням вищого органу управління товариства до відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчує право на земельну ділянку.

{ Частина четверта статті 35 в редакції Закону N 2949-VI від 14.01.2011 }

5. Приватизація земельної ділянки громадянином - членом садівницького товариства здійснюється без згоди на те інших членів цього товариства. ( Тeкcт підготовлено Відділом баз данних НПД УКС ВР )

6. Використання земельних ділянок садівницьких товариств здійснюється відповідно до закону та статутів цих товариств.

Стаття 1 ...33 34 35 36 37 ...Перехідні положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III 

Рекомендовані сторінки

Земельний кодекс України Стаття 36. Земельні ділянки для городництва Земельний кодекс України Стаття 37. Право несільськогосподарських підприємств, установ та організацій на землю Земельний кодекс України Стаття 33. Земельні ділянки особистих селянських господарств Земельний кодекс України Стаття 20. Встановлення та зміна цільового призначення земель Земельний кодекс України