Укр Рус

Земельний кодекс України
Стаття 88. Володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власностіСт. 88 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III1. Володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, а у разі недосягнення згоди - у судовому порядку.

2. Договір про спільну часткову власність на земельну ділянку укладається в письмовій формі і посвідчується нотаріально.

3. Учасник спільної часткової власності має право вимагати виділення належної йому частки із складу земельної ділянки як окремо, так і разом з іншими учасниками, які вимагають виділення, а у разі неможливості виділення частки - вимагати відповідної компенсації.

4. Учасник спільної часткової власності на земельну ділянку має право на отримання в його володіння, користування частини спільної земельної ділянки, що відповідає розміру належної йому частки.

5. Учасник спільної часткової власності відповідно до розміру своєї частки має право на доходи від використання спільної земельної ділянки, відповідає перед третіми особами за зобов'язаннями, пов'язаними із спільною земельною ділянкою, і повинен брати участь у сплаті податків, зборів і платежів, а також у витратах по утриманню і зберіганню спільної земельної ділянки.

6. При продажу учасником належної йому частки у спільній частковій власності на земельну ділянку інші учасники мають переважне право купівлі частки відповідно до закону.

Стаття 1 ...86 87 88 89 90 ...Перехідні положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III 

Рекомендовані сторінки

Земельний кодекс України Стаття 89. Спільна сумісна власність на земельну ділянку Земельний кодекс України Стаття 90. Права власників земельних ділянок Земельний кодекс України Стаття 86. Спільна власність на землю Земельний кодекс України Стаття 87. Виникнення права спільної часткової власності на земельну ділянку Земельний кодекс УкраїниДодати коментар до ст.88 ЗКУ від 25.10.2001 № 2768-III