Ст. 231 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV
Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 231. Зауваження щодо технічного запису і протоколу судового засідання
1. Учасники справи мають право ознайомитися із технічним записом і протоколом судового засідання та протягом п’яти днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо їх неповноти або неправильності.
2. Головуючий розглядає зауваження щодо технічного запису і протоколу судового засідання не пізніше п’яти днів з дня їх подання в порядку письмового провадження. За ініціативою суду розгляд зауважень щодо технічного запису і протоколу судового засідання може здійснюватися у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
3. Розглянувши зауваження, суд постановляє ухвалу, якою враховує зауваження або мотивовано відхиляє їх.
4. У разі пропущення строку подання зауважень і відсутності підстав для його поновлення головуючий залишає їх без розгляду.
Читати ще раз
Уголовно-процессуальный кодекс Украины 2012 Переходные положения Уголовный процессуальный кодекс Украины Переходные положения Про прокуратуру Стаття 11. Повноваження керівника регіональної прокуратури Податковий кодекс України Стаття 270. Об'єкти оподаткування земельним податком Про всеукраїнський референдум Стаття 98. Загальні засади оскарження рішень, дій чи бездіяльності, що стосуються процесу референдуму