Ст. 249 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 249. Відкритий розгляд справи про адміністративне правопорушення
Справа про адміністративне правопорушення розглядається відкрито, крім справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), та випадків, коли це суперечить інтересам охорони державної таємниці.
З метою підвищення виховної і запобіжної ролі провадження в справах про адміністративні правопорушення такі справи можуть розглядатися безпосередньо в трудових колективах, за місцем навчання або проживання порушника.
Читати ще раз
Про протидію торгівлі людьми Стаття 6. Повноваження Кабінету Міністрів України Про відпустки Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін Про оплату праці Стаття 29. Повідомлення працівників про умови оплати праці Про всеукраїнський референдум Стаття 23. Процес всеукраїнського референдуму Класс КП 233 Учителя начальной школы и работники дошкольных учреждений (с дипломом о высшем образовании, соответствующем уровню специалиста)