Ст. 253 КПКУ від 13.04.2012 № 4651-VI
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Почніть консультацію з юристом онлайн
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012
Стаття 253. Повідомлення осіб, щодо яких проводилися негласні слідчі (розшукові) дії
1. Особи, конституційні права яких були тимчасово обмежені під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також підозрюваний, його захисник мають бути письмово повідомлені прокурором або за його дорученням слідчим про таке обмеження.
2. Конкретний час повідомлення визначається із урахуванням наявності чи відсутності загроз для досягнення мети досудового розслідування, суспільної безпеки, життя або здоров’я осіб, які причетні до проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Відповідне повідомлення про факт і результати негласної слідчої (розшукової) дії повинне бути здійснене протягом дванадцяти місяців з дня припинення таких дій, але не пізніше звернення до суду з обвинувальним актом.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 295. Порядок продовження строку досудового розслідування Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 317. Матеріали кримінального провадження (кримінальна справа) та право на ознайомлення з ними Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 450. Перевірка відповідності заяви вимогам цього Кодексу Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ