Ст. 139 ККУ від 05.04.2001 № 2341-III
Кримінальний кодекс України
Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником
1. Ненадання без поважних причин допомоги хворому медичним працівником, який зобов'язаний, згідно з установленими правилами, надати таку допомогу, якщо йому завідомо відомо, що це може мати тяжкі наслідки для хворого, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило смерть хворого або інші тяжкі наслідки, -
карається обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
{Стаття 139 із змінами, внесеними згідно із Законом № 270-VI від 15.04.2008}
Читати ще раз
Скачать Господарський кодекс України Надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб з розумовими вадами та хворих на наркоманію Оптова торгівля фармацевтичними товарами Сімейний кодекс України Стаття 247. Права дитини, над якою встановлено опіку або піклування Про технічні регламенти та оцінку відповідності Стаття 22. Обмін інформацією про технічні регламенти, стандарти та процедури оцінки відповідності з державами - членами СОТРекомендовані сторінки
Кримінальний кодекс України Стаття 122. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження