Постанова КМУ № 573-2012-п від 06.06.2012 Про внесення змін до Порядку державної реєстрації інноваційних проектів і ведення Державного реєстру інноваційних проектів
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 6 червня 2012 р. № 573
Київ
Про внесення змін до Порядку державної реєстрації інноваційних проектів і ведення Державного реєстру інноваційних проектів
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку державної реєстрації інноваційних проектів і ведення Державного реєстру інноваційних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2003 р. № 1474 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 38, ст. 2031; 2010 р., № 57, ст. 1964), зміни, що додаються.
Прем"єр-міністр України
М.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 червня 2012 р. № 573
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку державної реєстрації інноваційних проектів і ведення Державного реєстру інноваційних проектів
1. У пункті 1 слова “Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації (далі - Комітет)” замінити словом “Держінформнауки”.
2. У пункті 2:
1) абзац перший та підпункти 1 і 2 викласти в такій редакції:
“2. Суб’єкт інноваційної діяльності, який заявляє інноваційний проект на державну реєстрацію, подає до Держінформнауки такі документи:
1) заяву про розгляд інноваційного проекту за формою, затвердженою МОНмолодьспортом за поданням Держінформнауки;
2) інноваційний проект за формою, затвердженою МОНмолодьспортом за поданням Держінформнауки, прошитий, пронумерований, засвідчений підписом і скріплений печаткою заявника;”;
2) підпункт 4 виключити;
3) у підпункті 5 слова “нотаріально засвідчену” виключити;
4) підпункт 6 виключити.
3. Пункт 3 викласти в такій редакції:
“3. Рішення про державну реєстрацію інноваційного проекту приймається Держінформнауки на підставі висновку організації з проведення експертизи інноваційних проектів (далі - експертна організація).”.
4. Пункти 5-7 викласти в такій редакції:
“5. Установа проводить перевірку комплектності документів, зазначених у пункті 2 цього Порядку, обліковує їх у спеціальному журналі, видає заявнику письмове підтвердження факту одержання документів та передає завірені в установленому порядку копії зареєстрованих документів до експертної організації.
Заявник для проведення експертизи має право запропонувати експертну організацію, яка має право на проведення наукової і науково-технічної експертизи.
У разі коли документи подано не в повному обсязі, Держінформнауки повертає їх заявнику протягом п’яти робочих днів з моменту реєстрації із зазначенням причини повернення.
6. Експертиза інноваційного проекту проводиться експертною організацією відповідно до Закону України “Про наукову та науково-технічну експертизу” та порядку, затвердженого МОНмолодьспортом за поданням Держінформнауки, за рахунок коштів заявника у строк, визначений договором про її проведення.
7. Експертна організація складає за результатами експертизи висновок, оригінал якого надсилається установі, а копія - заявникові.
Висновок експертної організації чинний протягом строку, визначеного договором про проведення експертизи.”.
5. У пункті 8:
1) в абзаці першому слова “, яке після погодження Комісією” виключити;
2) абзац другий виключити.
6. Пункт 11 викласти у такій редакції:
“11. За наявності позитивного висновку експертної організації Держінформнауки у п’ятиденний строк приймає рішення про кваліфікування проекту як інноваційного або пріоритетного інноваційного та проводить його державну реєстрацію і вносить проект до Реєстру, який ведеться на паперовому та електронному носіях і складається з кваліфікаційних розділів - “Інноваційні проекти” та “Пріоритетні інноваційні проекти”.”.
7. У пункті 21:
1) в абзаці першому слова “погодженого Комісією та” виключити;
2) в абзаці другому слова “положенням, яке затверджується наказом Комітету” замінити словами “порядком, затвердженим МОНмолодьспортом за поданням Держінформнауки”;
3) в абзаці третьому слова “або порушення вимог законодавства” виключити.
8. У тексті Порядку слово “Комітет” у всіх відмінках замінити словом “Держінформнауки”.
9. У додатках до Порядку:
1) у додатку 1:
у назві та тексті додатка слова “Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації” у всіх відмінках замінити словами “Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України” у відповідному відмінку;
цифри і слово “21 (частина 1)” виключити;
цифри “200_” замінити цифрами “20__”;
2) у додатку 2:
у назві та тексті додатка слова “Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації” у всіх відмінках замінити словами “Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України” у відповідному відмінку;
цифри і слово “21 (частина 1)” виключити;
цифри “200_” замінити цифрами “20__”;
слова “Верховною Радою України” замінити словами “Кабінетом Міністрів України”.
Інші НПА
Лист МОНмолодьспорт №839 від 16.07.2014 Про затвердження Змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році Лист Вищий господарський суд України №01-06/1666/14 від 27.10.2014 Про доповнення Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 15.03.2011 № 01-06/249 "Про постанови Верховного Суду України, прийняті за результатами перегляду судових рішень господарських судів" Лист Вищий господарський суд України №01-06/249 від 15.03.2011 Про постанови Верховного Суду України, прийняті за результатами перегляду судових рішень господарських судів Лист Вищий господарський суд України №01-06/1686/14 від 04.11.2014 Про внесення змін до пунктів 10, 33 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 № 01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VI)" Лист Вищий господарський суд України №01-06/606/2013 від 28.03.2013 Про Закон України \"Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом\" (у редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VI) Лист Мін'юст №6820-0-4-14/8.1 від 14.08.2014 Щодо відмови від обов'язковості та переходу до добровільності використання печаток суб'єктами господарюва Лист Мін'юст №Ч-13744/8.2 від 13.08.2014 Щодо встановлення ціни договору між суб'єктами господарювання у вигляді грошового еквівалента Лист НБУ №18-112/64483 від 05.11.2014 Про скасування пені та штрафів за договорами кредиту під час АТО Лист ВАСУ №1493/2/2/14-14 від 03.11.2014 Щодо розгляду адміністративних справ з урахуванням Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції" Лист НБУ №12-311/67934 від 17.11.2014 Щодо сплати збору на обов\'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти під час нарахування (утримання) податку на доходи фізичних осіб з процентів на валютні вкладиЧитати ще раз
Постанова КМУ № 446-2012-п від 21.05.2012 Про затвердження Порядку включення суми роялті та інших ліцензійних платежів до ціни, що фактично сплачена або підлягає сплаті за оцінювані товари, під час ви... Об обеспечении реализации жилищных прав жителей общежитий Статья 16. Полномочия центрального органа исполнительной власти, обеспечивающий формирование государственной политики в сфере жилищно-коммуна... Постанова КМУ № 357-2010-п від 14.04.2010 Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу