Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 15 ЗУ Про ДПСУ від 04.12.1990 № 509-XII


Втратив чинність


Про державну податкову службу в Україні
Стаття 15. Посадові особи органів державної податкової служби

Посадовою особою органу державної податкової служби може бути особа, яка має освіту за фахом та відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим Державною податковою адміністрацією України. { Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 05.02.98 }

У разі прийняття на роботу посадовій особі може бути встановлено випробувальний термін від шести місяців до одного року.

На роботу до органів державної податкової служби не можуть бути прийняті особи, яких було засуджено за вчинення корисливих злочинів.

Посадові особи органів державної податкової служби здійснюють організаційно-розпорядчі та консультативно-дорадчі функції, визначені законодавством України.Правовий статус посадових осіб органів державної податкової служби, їх права та обов'язки визначаються Конституцією України , цим Законом, а в частині, що не регулюється ним, - Законом України "Про державну службу" .Посадові особи органів державної податкової служби не мають права займатися підприємницькою діяльністю, а також працювати за сумісництвом на підприємствах, в установах і організаціях .

Посадові особи органів державної податкової служби підлягають атестації. Порядок атестації визначається Державною податковою адміністрацією України.

{ Частина статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 05.02.98 }

Посадовим особам органів державної податкової служби присвоюються спеціальні звання:

головний державний радник податкової служби,

державний радник податкової служби I рангу,

державний радник податкової служби II рангу,

державний радник податкової служби III рангу,

радник податкової служби I рангу,

радник податкової служби II рангу,

радник податкової служби III рангу,

інспектор податкової служби I рангу,

інспектор податкової служби II рангу,

інспектор податкової служби III рангу.

Положення про спеціальні звання та порядок їх присвоєння, розмір надбавок за звання затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Посадовим особам і працівникам органів державної податкової служби видається службове посвідчення, зразок якого затверджує Державна податкова адміністрація України.Покладення на посадових осіб органів державної податкової служби обов'язків, не передбачених цим Законом та іншими актами законодавства України, забороняється.

{ Стаття 15 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 05.02.98 }

Стаття 1 ...12 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті