Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 5 ЗУ Про ДПСУ від 04.12.1990 № 509-XII


Втратив чинність


Про державну податкову службу в Україні
Стаття 5. Призначення керівників органів державної податкової служби

Державну податкову службу України очолює Голова Державної податкової адміністрації України, якого призначає на посаду за поданням Прем'єр-міністра України та звільняє з посади Президент України.

{ Частина перша статті 5 в редакції Закону N 2592-VI від 07.10.2010 }

Заступників Голови Державної податкової адміністрації України призначає на посади за поданням Прем'єр-міністра України та звільняє з посад Президент України.

{ Частина друга статті 5 в редакції Закону N 2592-VI від 07.10.2010 }

Державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі очолюють голови, які призначаються на посаду і звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Державної податкової адміністрації України.

Державні податкові інспекції в районах, містах , районах у містах, міжрайонні, спеціалізовані та об'єднані державні податкові інспекції очолюють начальники, які призначаються на посаду і звільняються з посади Головою Державної податкової адміністрації України за поданням голів відповідних державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

{ Частина четверта статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI від 02.12.2010 }

У разі підпорядкування спеціалізованої державної податкової інспекції Державній податковій адміністрації України начальник такої спеціалізованої інспекції призначається на посаду і звільняється з посади Головою Державної податкової адміністрації України.Начальники управлінь податкової міліції призначаються Головою Державної податкової адміністрації України.

{ Стаття 5 в редакції Закону N від 05.02.98 }

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті