Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 2 ЗУ Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю від 18.05.2004 № 1727-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю
Стаття 2. Право осіб на державну соціальну допомогу

Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника або досягли віку, встановленого статтею 1 цього Закону, і не мають права на пенсію, або є особами з інвалідністю і не мають права на пенсію по інвалідності або державну допомогу у зв’язку з інвалідністю та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
{ Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3668-VI від 08.07.2011; в редакції Закону N 1836-VIII від 07.02.2017 }

Особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, мають право на державну соціальну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом, іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
{ Частина друга статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5290-VI від 18.09.2012 }

Іноземці та особи без громадянства мають право на державну соціальну допомогу на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

У разі якщо міжнародним договором України передбачено інші норми, ніж ті, що містяться у цьому Законі, застосовуються норми, встановлені міжнародним договором.


Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті