Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 34 ЗУ Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про державну таємницю
Стаття 34. Особливості здійснення державними органами їх функцій щодо державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею

Державні органи, в тому числі правоохоронні, державного фінансового контролю та суди, з метою охорони державної таємниці мають за погодженням із Службою безпеки України встановлювати порядок здійснення своїх функцій щодо державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею.
{ Частина перша статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею, вправі відмовити у виконанні запиту щодо надання секретної інформації чи інших подібних вимог зазначеним у частині першій цієї статті державним органам, якщо останні не встановили такого порядку або не додержуються його.

Про мотиви такої відмови одночасно повідомляється Служба безпеки України, яка протягом місяця зобов'язана прийняти рішення про її обгрунтованість.


Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті