Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 11 ЗУ Про гуманітарну допомогу від 22.10.1999 № 1192-XIV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про гуманітарну допомогу
Стаття 11. Облік і контроль за отриманням та цільовим використанням гуманітарної допомоги

Спеціально уповноважені державні органи з питань гуманітарної допомоги ведуть облік, статистичну звітність гуманітарної допомоги.
{ Частина перша статті 11 в редакції Закону N 5463-VI від 16.10.2012 }

Відповідні спеціально уповноважені державні органи з питань гуманітарної допомоги та органи доходів і зборів здійснюють контроль щодо використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням.
{ Частина друга статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Органами доходів і зборів та філіями (територіальними управліннями) Національного банку України щомісячно складаються звіти за встановленою формою відповідно про митне оформлення вантажів з гуманітарною допомогою та про надходження на рахунки в іноземній валюті отримувачів гуманітарної допомоги коштів в іноземній валюті. Зазначені звіти подаються до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення.
{ Частина третя статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Бухгалтерський облік гуманітарної допомоги та відповідна звітність здійснюються отримувачами гуманітарної допомоги та набувачами гуманітарної допомоги (юридичними особами) у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики. У разі відсутності обліку щодо отримання та цільового використання гуманітарної допомоги вона вважається використаною не за цільовим призначенням. { Частина четверта статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Отримувач гуманітарної допомоги і набувач гуманітарної допомоги (юридична особа) щомісячно в установленому порядку подають до відповідного спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги звіти про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу отриманої гуманітарної допомоги.
{ Частина п'ята статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Порядок списання товарів (предметів) гуманітарної допомоги, які мають певний термін експлуатації, визначається Кабінетом Міністрів України.

При отриманні іноземної валюти, яка надійшла як гуманітарна допомога на рахунок в іноземній валюті отримувача гуманітарної допомоги, він як юридична особа - резидент здійснює її облік окремо.


Стаття 1 ...9 10 11 11‑1 12 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті