Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 14 ЗУ Про колективне сільськогосподарське підприємство від 14.02.1992 № 2114-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про колективне сільськогосподарське підприємство
Стаття 14. Договірні основи господарських взаємовідносин 

1. Підприємство має право вступати в договірні відносини з будь-якими державними, кооперативними, громадськими та приватними підприємствами, установами і організаціями, з окремими громадянами, самостійно вибирати партнерів, в тому числі зарубіжних, для укладення договорів. Спори, що виникають при виконанні договорів, розглядаються судом. { Пункт 1 статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 762-IV від 15.05.2003 }
  2. Підприємство добровільно може брати на себе виконання державного замовлення на продаж сільськогосподарської продукції. У договорі на державне замовлення передбачається забезпечення підприємства матеріально-технічними ресурсами в обсягах, номенклатурі та асортименті, що гарантують паритетність відносин. При невиконанні державою умов договору підприємство має право зменшити продаж їй сільськогосподарської продукції пропорційно обсягу недопоставлених йому матеріально-технічних ресурсів.

При зміні протягом дії договору на державне замовлення цін на матеріально-технічні ресурси держава компенсує підприємствам їх збільшення.

3. Для підтримки колективних сільськогосподарських підприємств і створення стабільних фінансових умов при одержанні кредиту банку створюється спеціальний Український державний фонд, розмір якого щорічно визначається Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...33

Перейти до статті