Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидног від 05.04.2005 № 2509-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу
Стаття 7. Відносини власності при створенні і використанні когенераційних установок

При створенні когенераційних установок, у тому числі на базі діючих енергетичних об’єктів у промисловості або у комунальному теплопостачанні, із залученням коштів інвестора такий інвестор може набувати права власника (співвласника) когенераційної установки на умовах, визначених інвестиційною угодою.

Уповноваженим особам власника (співвласника), інвестора когенераційної установки надається право доступу на територію, до приміщень і обладнання (устаткування) енергетичних об’єктів для спорудження та технічного обслуговування когенераційної установки на умовах, визначених інвестиційною угодою.

Власникам (співвласникам), інвесторам когенераційної установки надається відповідно до Земельного кодексу України право користування земельною ділянкою, на якій розташовується когенераційна установка, у тому числі в охоронній зоні з обмеженнями (обтяженнями) відповідно до закону або договору.

Власник когенераційної установки вирішує питання використання когенераційної установки на власний розсуд, а співвласники - за відповідною угодою, з урахуванням обмежень, передбачених законом.


Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті