Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 76 ЗУ Про Національну поліцію від 02.07.2015 № 580-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про Національну поліцію
Стаття 76. Граничний вік перебування на службі в поліції

1. Поліцейські, які мають спеціальні звання молодшого складу поліції, перебувають на службі до досягнення ними 55-річного віку.

 

2. Особи, які мають спеціальні звання середнього і вищого складу поліції, залежно від присвоєних їм спеціальних звань перебувають на службі до досягнення ними такого віку:

 

1) до підполковників поліції включно - 55 років;

 

2) полковники, генерали поліції - 60 років.

 

3. Поліцейські, які досягли граничного віку перебування на службі в поліції, мають бути звільнені зі служби.

 

4. У разі необхідності керівники, уповноважені призначати на посади поліцейських, можуть залишити на службі поліцейських за їхнім клопотанням понад граничний вік перебування на службі в поліції, але не більше ніж на 5 років, виключно у разі якщо такий поліцейський має високу професійну підготовку і досвід практичної роботи на займаній посаді та визнаний придатним за станом здоров’я для проходження служби.

 

5. У виняткових випадках керівник поліції може повторно продовжити таким особам строк служби до п’яти років.

 

6. Поліцейські, які перебувають на службі понад граничний вік перебування на службі в поліції, за їхнім клопотанням або за ініціативою керівника, уповноваженого призначати їх на посаду, можуть бути звільнені зі служби до закінчення строку, на який їм продовжено службу, з підстав, визначених цим Законом.


Стаття 1 ...74 75 76 77 78 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті