Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 9 ЗУ Про органи і служби у справах дітей від 24.01.1995 № 20/95-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей
Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації дітей 

Центри медико-соціальної реабілітації дітей створюються в державній системі охорони здоров'я за визначенням спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах сім'ї, дітей та молоді і центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, для дітей, які вживають алкоголь, наркотики, а також для дітей, які за станом здоров'я не можуть бути направлені до шкіл соціальної реабілітації та професійних училищ соціальної реабілітації. { Частина перша статті 9 в редакції Закону N 864-XIV від 16.10.2012 }
  Основним завданням центрів медико-соціальної реабілітації є створення умов і забезпечення лікування дітей від алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та їх психосоціальна реабілітація і корекція.

До центрів медико-соціальної реабілітації направляються діти віком від 11 років на підставі висновку медико-експертної комісії.

Діти перебувають у центрах медико-соціальної реабілітації протягом терміну, необхідного для лікування, але не більше двох років.

Питання про перебування дитини у центрі медико-соціальної реабілітації розглядається керівництвом центру на підставі прохання, поданого батьками (усиновителями) чи опікунами (піклувальниками), а в разі відсутності останніх - на основі рішення служби у справах дітей. { Частина п'ята статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законами N 673-IV від 07.02.2007 }

Центри медико-соціальної реабілітації дітей мають права юридичної особи, власний бланк, печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.

Положення про центри медико-соціальної реабілітації дітей затверджується Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...17

Перейти до статті