Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 12 ЗУ Про організацію та проведення фіналу Євро-2012 в Україні від 19.04.2007 № 962-V


Втратив чинність


Про організацію та проведення Євро-2012 в Україні
Стаття 12. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Частина третя статті 5, підпункт 2 пункту 2 цієї статті Закону набирають чинності з 1 січня 2008 року, але не раніше дня набрання чинності законами, прийнятими відповідно до пункту 3 цієї статті на реалізацію цього Закону.

2. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) розділ XI "Прикінцеві та перехідні положення" Цивільного процесуального кодексу України доповнити пунктом 22 такого змісту:

"22. Під час організації та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні суд вирішує справи про порушення прав інтелектуальної власності УЄФА у семиденний строк без проведення попереднього судового засідання";

2) частину першу статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" доповнити пунктом "щ" такого змісту:

"щ) у період з 1 січня 2008 року до 1 вересня 2012 року товари , які не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня та вимогам міжнародних спортивних організацій, що ввозяться на митну територію України відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" .

Перелік та обсяги таких товарів, з визначенням їх кодів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності , затверджуються Кабінетом Міністрів України.

У разі порушення вимог щодо цільового використання таких товарів платник податку зобов'язаний сплатити ввізне мито в установленому законом порядку".

3. Кабінету Міністрів України до 1 січня 2008 року внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти, які передбачають внесення відповідних змін до законів з питань оподаткування та спрямовані на реалізацію гарантій, наданих Об'єднанню європейських футбольних асоціацій .

Президент України В.ЮЩЕНКО

м. Київ, 19 квітня 2007 року N 962-V

Стаття 1 ...10 11 12 Прикінцеві положення

Перейти до статті