Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 6-1 ЗУ Про правовий режим майна у ЗСУ № 1075-XIV від 21.09.1999


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про правовий режим майна у Збройних Силах України
Стаття 6-1. Утилізація військового майна

Утилізація військового майна - проведення організаційних, наукових, технічних, економічних, екологічних, санітарних, протиепідемічних та інших робіт (заходів), що забезпечують переробку військового майна.

Відновлені в ході таких робіт (заходів) компоненти військового майна, зокрема агрегати, системи, вироби або елементи, після ремонту чи модернізації та приймання їх в установленому порядку можуть використовуватися за призначенням відповідно до закону.

Державний контроль за утилізацією військового майна здійснюється Міністерством оборони України, іншими органами державної влади відповідно до закону, в тому числі шляхом:

перевірки, ревізії, огляду та обстеження суб'єкта господарювання, що проводить утилізацію;

огляду території або приміщення, які використовуються для провадження господарської діяльності, і ознайомлення з відповідними документами.

Кабінет Міністрів України розробляє і затверджує Державну програму утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та іншого військового майна.

Утилізація військового майна проводиться за рахунок коштів державного бюджету, міжнародної фінансової допомоги та інших передбачених законодавством джерел.
{ Закон доповнено статтею 6-1 згідно з Законом N 3132-VI від 15.03.2011 }


Стаття 1 ...5 6 6‑1 7 8

Перейти до статті