Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 14 ЗУ Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні від 22.03.2012 № 4618-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні
Стаття 14. Інфраструктура підтримки малого і середнього підприємництва

1. Інфраструктурою підтримки малого і середнього підприємництва є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які провадять діяльність, спрямовану на розвиток суб’єктів малого і середнього підприємництва, їх інвестиційної та інноваційної активності, просування вироблених ними товарів (робіт, послуг), результатів інтелектуальної діяльності на внутрішній і зовнішній ринки.

До об’єктів інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва належать бізнес-центри, бізнес-інкубатори, інноваційні бізнес-інкубатори, науково-технологічні центри, центри трансферу технологій, фонди підтримки малого підприємництва, лізингові компанії, консультативні центри, інші підприємства, установи та організації, основним завданням яких є сприяння розвитку малого і середнього підприємництва.

2. Державна підтримка об’єктів інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва здійснюється в рамках державних, регіональних і місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва.


Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті