Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про страховий фонд документації України від 22.03.2001 № 2332-III


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про страховий фонд документації України
Стаття 7. Бази зберігання страхового фонду документації України 

Бази зберігання страхового фонду документації України забезпечують накопичення документів страхового фонду документації, їх облік, ведення та відтворення з метою оперативного забезпечення користувачів документами.

Бази зберігання страхового фонду документації України повинні розташовуватися у спорудах посиленого захисту. Роботи щодо обліку, зберігання, використання, передачі, транспортування носіїв інформації повинні виконуватися з додержанням вимог чинного законодавства про державну та іншу таємницю, а також вимог щодо технічного захисту інформації.

Для термінового оперативного забезпечення користувачів необхідними документами пункти управління баз зберігання забезпечуються відповідними системами зв'язку.

Бази зберігання страхового фонду документації України, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації, і діють на підставі статутів (положень), затверджених керівником центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації. { Частина четверта статті 7 в редакції Закону N 5461-VI від 16.10.2012 }

Стаття 1 ...4 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті