Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 45 ЗУ Про тваринний світ від 13.12.2001 № 2894-III


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про тваринний світ
Стаття 45. Розведення в неволі рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин 

Розведення в неволі рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин може дозволятися з метою їх збереження, охорони і відтворення насамперед, якщо цього неможливо досягнути в природних умовах, а також у науково-дослідних та інших цілях, які не мають наслідком скорочення чисельності цих тварин.

Дозволи на право займатися розведенням у напіввільних умовах чи в неволі видів тварин, які занесені до Червоної книги України, видає центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища. { Частина друга статті 45 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5456-VI від 16.10.2012 }
  Для забезпечення збереження генетичного фонду рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин наукові установи й організації проводять дослідження з питань штучного розведення тварин, створюють центри та "банки" зберігання необхідного для цього генетичного матеріалу. Фінансування діяльності центрів та "банків" зберігання генетичного матеріалу здійснюється у порядку, передбаченому статтею 42 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" .

Стаття 1 ...43 44 45 46 47 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті