Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 4 ЗУ Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки від 23.04.1999 № 613-XIV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки
Стаття 4. Прийняття рішень щодо участі України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки 

Рішення про направлення національного контингенту чи національного персоналу для участі України у міжнародній операції з підтримання миру і безпеки, а також з питань надання матеріально-технічних ресурсів та послуг приймає Президент України з одночасним поданням до Верховної Ради України законопроекту про схвалення рішення в частині щодо направлення національного контингенту. Разом з законопроектом подається інформація, зазначена у частині першій статті 3 цього Закону.

Рішення Президента України про направлення національного контингенту України до іншої держави для участі в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки, скріплене підписами Прем'єр-міністра України та міністра, відповідального за виконання цього рішення, підлягає схваленню Верховною Радою України відповідно до пункту 23 статті 85 Конституції України . Поданий Президентом України законопроект про схвалення рішення щодо направлення Україною національного контингенту до іншої держави як невідкладний розглядається Верховною Радою України позачергово.

Рішення про надання Україною матеріально-технічних ресурсів і послуг для використання в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки приймає Кабінет Міністрів України відповідно до рішення Президента України щодо участі України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки.


Стаття 1 2 3 4 5 6 ...10

Перейти до статті