Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 2 ЗУ Про утилізацію ТЗ від 04.07.2013 № 421-VII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про утилізацію транспортних засобів
Стаття 2. Визначення суб’єктів господарювання, що мають право здійснювати діяльність з утилізації транспортних засобів

1. Право на здійснення утилізації транспортних засобів мають суб’єкти господарювання, які зареєстровані в установленому законом порядку та здійснюють такі види діяльності:

 

приймання транспортних засобів на утилізацію;

 

та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються, з дотриманням вимог законодавства про відходи.

 

2. Суб’єкти господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються, повинні забезпечити утилізацію або видалення відходів, що утворилися у процесі розбирання транспортних засобів, самостійно та/або шляхом укладення договорів із суб’єктами господарювання, які мають ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та/або на право провадження діяльності, пов’язаної із збиранням і заготівлею окремих видів відходів як вторинної сировини, щодо утилізації або видалення відходів, що утворилися у процесі розбирання транспортних засобів.

 

3. Прийом та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються, не є виключними видами діяльності суб’єктів господарювання, що надають послуги з утилізації транспортних засобів, і може здійснюватися одночасно з іншими видами діяльності таких суб’єктів, якщо інше не заборонено законом.


Стаття 1 2 3 4 ...10

Перейти до статті