Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 43 ЗУ Про вибори депутатів місцевих та сільських рад від 10.07.2010 № 2487-VI


Втратив чинність

Чинний аналог

Про місцеві вибори


Про вибори депутатів місцевих та сільських рад
Стаття 43. Декларування майнового стану і доходів кандидатами у депутати та кандидатами на посаду сільського, селищного, міського голови

{ Назва статті 43 в редакції Закону N 2756-VI від 02.12.2010 }

1. Декларація про майновий стан і доходи подається кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою. При цьому кандидат у депутати, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови у додатку до своєї податкової декларації відображає відомості щодо майнового стану і доходів членів його сім'ї.

{ Частина перша статті 43 в редакції Закону N 2756-VI від 02.12.2010 }

2. Достовірність відомостей, внесених до декларації, зазначеної у частині першій цієї статті, перевіряється за зверненням територіальної виборчої комісії органами Державної податкової адміністрації України наступного дня після надходження звернення територіальної виборчої комісії. Про виявлену недостовірність відомостей, внесених до декларації, Державна податкова адміністрація України у цей самий строк повідомляє відповідну територіальну виборчу комісію.

3. Помилки і неточності, виявлені в декларації, не є підставою для відмови в реєстрації чи скасування реєстрації кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови та підлягають виправленню.

Стаття 1 ...41 42 43 44 45 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті