Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 63 ЗУ Про вибори депутатів місцевих та сільських рад від 10.07.2010 № 2487-VI


Втратив чинність

Чинний аналог

Про місцеві вибори


Про вибори депутатів місцевих та сільських рад
Стаття 63. Розпорядники виборчого фонду місцевої організації партії, кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови

{ Назва статті 63 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2491-VI від 30.08.2010 }

1. Місцева організація партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах, кандидати у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидати на посади сільського, селищного, міського голови з числа своїх відповідно уповноважених та довірених осіб визначають розпорядників виборчого фонду, які разом з керівником місцевої організації партії, кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови несуть відповідальність за використання коштів відповідного виборчого фонду згідно із законами України. { Абзац перший частини першої статті 63 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2491-VI від 30.08.2010 }

Розпорядниками відповідного виборчого фонду можуть бути:

дві уповноважені особи місцевої організації партії за рішенням керівного органу місцевої організації партії;

одна довірена особа кандидата у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі;

одна довірена особа кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.

2. Розпорядники коштів виборчого фонду зобов'язані вести облік надходження та використання коштів власного виборчого фонду.

3. Установа банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду, надає розпоряднику виборчого фонду потижнево або за його зверненням відомості про розміри та джерела внесків, що надійшли на рахунок виборчого фонду.

4. Розпорядники виборчого фонду зобов'язані не пізніш як на п'ятий день після дня місцевих виборів подати до відповідної територіальної виборчої комісії фінансовий звіт за формою, встановленою Центральною виборчою комісією не пізніш як за 40 днів до дня місцевих виборів.

Стаття 1 ...61 62 63 64 65 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті