Ст. 239 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV
Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 239. Дослідження висновку експерта
1. Висновок експерта за клопотанням учасника справи оголошується в судовому засіданні.
2. Для роз’яснення і доповнення висновку експерту можуть бути поставлені питання. Першою питання ставить експертові особа, за заявою якої призначено експертизу, та її представник, а потім інші особи, які беруть участь у справі. Якщо експертизу призначено за клопотанням обох сторін, першим питання ставить експертові позивач і його представник.
3. Суд має право з’ясовувати суть відповіді експерта на питання учасників справи, а також ставити питання експерту після закінчення його допиту учасниками справи.
4. Викладені письмово і підписані експертом роз’яснення і доповнення висновку приєднуються до справи.
Читати ще раз
Житловий Кодекс Української РСР Стаття 37. Облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за місцем роботи Уголовный кодекс Украины Статья 384. Переведено на русВведення в оману суду або іншого уповноваженого органу Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 238. Відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідження Уголовный кодекс Украины Статья 167. Переведено на русЗловживання опікунськими правами Житловий Кодекс Української РСР Стаття 28. Державний облік житлового фонду