Укр Рус

Господарський процесуальний кодекс України
Стаття 64. Порушення провадження у справіСт. 64 ГПКУ від 06.11.1991 № 1798-XII
Суддя, прийнявши позовну заяву, не пізніше трьох днів з дня її надходження виносить і надсилає сторонам, прокурору, якщо він є заявником, ухвалу про порушення провадження у справі, в якій вказується про прийняття позовної заяви, призначення справи до розгляду в засіданні господарського суду, про час і місце його проведення, необхідні дії щодо підготовки справи до розгляду в засіданні. Ухвала про порушення провадження у справі надсилається зазначеним особам за повідомленою ними господарському суду поштовою адресою. У разі ненадання сторонами інформації щодо їх поштової адреси, ухвала про відкриття провадження у справі надсилається за адресою місцезнаходження (місця проживання) сторін, що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. У разі відсутності сторін за такою адресою, вважається, що ухвала про порушення провадження у справі вручена їм належним чином.

Ухвала надсилається також іншим підприємствам, установам, організаціям, державним та іншим органам у випадках, коли від них витребуються документи, відомості та висновки або їх посадові особи викликаються до господарського суду.

Ця ухвала виноситься з додержанням вимог статті 86 цього Кодексу.

{ Стаття 64 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI від 07.07.2010 }


Стаття 1 ...62 63 64 65 66 ...129 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський процесуальний кодекс України від 06.11.1991 № 1798-XII 

Рекомендовані сторінки

Господарський процесуальний кодекс України Стаття 65. Дії судді по підготовці справи до розгляду Господарський процесуальний кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Стаття 66. Підстави забезпечення позову Господарський процесуальний кодекс України Стаття 86. Винесення ухвали та її зміст Господарський процесуальний кодекс України Стаття 63. Повернення позовної заявиДодати коментар до ст.64 ГПКУ від 06.11.1991 № 1798-XII