Укр Рус
< Кримінальний процесуальний кодекс України

Кримінальний процесуальний кодекс України
Стаття 461. Строк звернення про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинамиСт. 461 КПКУ від 13.04.2012 № 4651-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 14.12.2017


1. Заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами може бути подано протягом трьох місяців після того, як особа, яка звертається до суду, дізналася або могла дізнатися про ці обставини.

 

2. Перегляд за нововиявленими обставинами виправдувального вироку допускається лише протягом передбачених законом строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

 

3. За наявності обставин, які підтверджують вчинення особою більш тяжкого кримінального правопорушення, ніж те, за яке вона була засуджена, судове рішення може бути переглянуто за нововиявленими обставинами протягом строку давності притягнення до кримінальної відповідальності за більш тяжке кримінальне правопорушення.

 

4. За наявності обставин, які підтверджують невинуватість засудженого або вчинення ним менш тяжкого кримінального правопорушення, перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами строками не обмежено.


Стаття 1 ...459 460 461 462 463 ...Перехідні положення

Перейти до статті