Укр Рус

Податковий кодекс України
Стаття 1. Сфера дії Податкового кодексу УкраїниСт. 1 ПКУ від 02.12.2010 № 2755-VI1.1. Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

1.2. Правила оподаткування товарів або послуг, що переміщуються через митний кордон України, визначаються цим Кодексом, крім оподаткування ввізним (імпортним) митом або вивізним (експортним) митом, які встановлюються Митним кодексом України та іншими законами з питань митної справи.

1.3. Цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов'язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" , з банків, на які поширюються норми розділу V Закону України "Про банки і банківську діяльність" , та погашення зобов'язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Стаття 1 2 3 ...340 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI 

Рекомендовані сторінки

Дилер Цивільний кодекс України Податковий кодекс України Стаття 5. Співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами Податковий кодекс України Стаття 2. Внесення змін до Податкового кодексу України Податковий кодекс України Стаття 138. Склад витрат та порядок їх визнання