Укр Рус

Податковий кодекс України
Стаття 3. Податкове законодавство УкраїниСт. 3 ПКУ від 02.12.2010 № 2755-VI3.1. Податкове законодавство України складається з Конституції України ; цього Кодексу; Митного кодексу України та інших законів з питань митної справи у частині регулювання правовідносин, що виникають у зв'язку з оподаткуванням ввізним або вивізним митом операцій з переміщення товарів через митний кордон України (далі - законами з питань митної справи); чинних міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України і якими регулюються питання оподаткування; нормативно-правових актів, прийнятих на підставі та на виконання цього Кодексу та законів з питань митної справи; рішень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування з питань місцевих податків та зборів, прийнятих за правилами, встановленими цим Кодексом.

3.2. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим Кодексом, застосовуються правила міжнародного договору.

Стаття 1 2 3 4 5 ...340 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI 

Рекомендовані сторінки

Податковий кодекс України Стаття 5. Співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами Податковий кодекс України Стаття 4. Основні засади податкового законодавства України Податковий кодекс України Податковий кодекс України Стаття 7. Загальні засади встановлення податків і зборів Податковий кодекс України Стаття 1. Сфера дії Податкового кодексу УкраїниДодати коментар до ст.3 ПКУ від 02.12.2010 № 2755-VI